Contactar

GRN Serveis Telemàtics, S.L.
C/Oviedo, 46
17005 – Girona
Telèfon 972230000
FAX 972401185

Horari d’oficina: de dilluns a divendres, de 8:00 a 18:00.

Contactes de GRN Serveis Telemàtics

Departament comercial
Albert Vehils avehils@grn.cat
Ruben Guerrero rguerrero@grn.cat
Administració del sistema
Adreça genèrica admin@grn.cat
Jordi Bou jbou@grn.cat
Francesc Martin fmartin@grn.cat
David García dgarcia@grn.cat
Fidel Paco fpaco@grn.cat
Yasmina Palomino ypalomino@grn.cat
Direcció Tècnica
Jordi Fàbregas jfabregas@grn.cat
Esteve Camós ecamos@grn.cat

GRN a la FLL Girona

El passat 27 de gener a l’Escola Politècnica de la Universitat de Girona, va tenir lloc la vuitena edició de la First Lego League Girona, on 36 equips formats per joves[...]