Contactar

GRN Serveis Telemàtics, S.L.
C/Oviedo, 46
17005 – Girona
Telèfon 972230000
FAX 972401185

Horari d’oficina: de dilluns a divendres, de 8:00 a 18:00.

Contactes de GRN Serveis Telemàtics

Departament comercial
Albert Vehils avehils@grn.cat
Ruben Guerrero rguerrero@grn.cat
Administració del sistema
Adreça genèrica admin@grn.cat
Jordi Bou jbou@grn.cat
Francesc Martin fmartin@grn.cat
Dídac Ortiz dortiz@grn.cat
Bryan Pierre bpierre@grn.cat
Albert Carrillo acarrillo@grn.cat
David García dgarcia@grn.cat
Direcció Tècnica
Jordi Fàbregas jfabregas@grn.cat
Esteve Camós ecamos@grn.cat

Fibra òptica al polígon de Torremirona

Primers clients al polígon de Torremirona amb connexió de fibra amb Adamo Telecom aquest juliol de 2016. Aquest polígon es troba entre els municipis de Salt i Bescanó. Amb l'arribada[...]