Contactar

GRN Serveis Telemàtics, S.L.
C/Oviedo, 46
17005 – Girona
Telèfon 972230000
FAX 972401185

Contactes de GRN Serveis Telemàtics

Departament comercial
Albert Vehils avehils@grn.cat
Ruben Guerrero rguerrero@grn.cat
Administració del sistema
Adreça genèrica admin@grn.cat
Jordi Bou jbou@grn.cat
Francesc Martin fmartin@grn.cat
Dídac Ortiz dortiz@grn.cat
Bryan Pierre bpierre@grn.cat
Albert Carrillo acarrillo@grn.cat
David García dgarcia@grn.cat
Direcció Tècnica
Jordi Fàbregas jfabregas@grn.cat
Esteve Camós ecamos@grn.cat

Fibra Òptica al polígon de Fornells

Primers clients amb connexió de Fibra Òptica al polígon de Fornells amb Adamo Telecom. Aquest mes de maig s'estan portant a terme les primeres altes de clients al polígon de Fornells[...]